O nás

Společnost PROFI CREDIT je významným poskytovatelem úvěrových finančních služeb. Je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, která kromě České republiky působí v dalších třech zemích střední a východní Evropy, a to ve Slovenské republice, v Polsku, v Bulharsku a v Rusku. Je úspěšnou společností se stabilním a výkonným týmem.

Základní filozofií společnosti PROFI CREDIT je osobní přístup. Půjčky a úvěry nabízí prostřednictvím sítě úvěrových poradců, kteří jsou připraveni klienta kdykoliv navštívit, ale své služby poskytují i v kamenných pobočkách. Jen v České republice je na tisíc úvěrových poradců, kteří zájemcům o půjčku nebo úvěr pomáhají vybrat ten nejvhodnější produkt.

Nebankovní půjčky ve Frýdku-Místku a okolí

Nabízíme půjčky a úvěry pro Frýdek-Místek a okolí. Půjčky pro občany obce Baška (Hodoňovice, Kunčičky u Bašky), Bílá, Bocanovice, Brušperk, Bruzovice, Bukovec, Bystřice, Čeladná, Dobrá, Dobratice, Dolní Domaslavice, Dolní Lomná, Dolní Tošanovice, Fryčovice (Ptáčník), Frýdek-Místek (Frýdek, Chlebovice, Lískovec, Lysůvky, Místek, Skalice, Zelinkovice), Frýdlant nad Ostravicí (Frýdlant, Lubno, Nová Ves), Hnojník, Horní Domaslavice, Horní Lomná, Horní Tošanovice, Hrádek, Hrčava, Hukvaldy (Dolní Sklenov, Horní Sklenov, Rychaltice), Jablunkov, Janovice, Kaňovice, Komorní Lhotka, Košařiska, Kozlovice (Měrkovice), Krásná, Krmelín, Kunčice pod Ondřejníkem, Lhotka, Lučina, Malenovice, Metylovice, Milíkov, Morávka, Mosty u Jablunkova, Návsí, Nižní Lhoty, Nošovice, Nýdek, Ostravice, Palkovice (Myslík), Paskov (Oprechtice), Pazderna, Písečná, Písek, Pražmo, Pržno, Pstruží, Raškovice, Ropice, Řeka, Řepiště, Sedliště, Smilovice, Soběšovice, Staré Hamry, Staré Město, Staříč, Střítež, Sviadnov, Třanovice, Třinec (Dolní Líštná, Guty, Horní Líštná, Kanada, Karpentná, Kojkovice, Konská, Lyžbice, Nebory, Oldřichovice, Osůvky, StaréMěsto, Tyra), Vělopolí, Vendryně, Vojkovice, Vyšní Lhoty, Žabeň, Žermanice.

Kontaktujte nás

PROFI CREDIT Czech, a. s.
Jiří Moucha
Ostravská 1551
738 01 Frýdek-Místek

Zelená linka: +420 800 404 444
E-mail: jiri.moucha@proficredit.cz